Kontakt

Odpovědi na nejčastější otázky najdete pod kontaktním formulářem. 

Odpovědi na nejčastější dotazy:

Soutěže se může účastnit každý, kdo chce ukázat své umění a je schopen si vybrat tu správnou kategorii. Každý soubor, jednotlivec či projekt je v naší soutěži vítán a všemi se bude zabývat porota složená z odborníků. K přihlášce je třeba mít i garanta a splnit všechny dané podmínky.

 

Stačí řádně a včas vyplnit a odeslat nominační formulář, který je k nalezení na našich webových stránkách.

 

Pokud si na soutěž troufne amatér samostatně či amatérské hudební těleso, jako jsou například dětské sbory, není v tom žádný problém. I jim je naše soutěž otevřená. Ale právě proto je nutný garant, který svým jménem zaručí, že se k hodnocení poroty dostanou kvalitní projekty a interpreti.

Ano, konečné rozhodnutí bude vždy pouze v rukách hlavní poroty. Oborové poroty mají významný poradní hlas, i proto je vždy předsedou oborové poroty člen poroty hlavní.

Pokud tato nahrávka vznikne pouze pro potřeby soutěže a nebude v jiné distribuci či použita pro veřejnou produkci, tak to nutné není. Nicméně doporučujeme všem zastupování touto organizací a řádným nahlášením děl organizaci OSA dle uzavřených smluvních podmínek.

Ano, soubor nebo hudebník může přihlásit i více svých projektů během jednoho ročníku. Každý projekt však může být přihlášen pouze do jedné kategorie, nikoliv do více kategorií současně.

To možné není, všechny projekty ve všech kategoriích musí být přihlášeny do uzávěrky pro daný ročník.

 

Ano. Vítězové ve všech desíti kategoriích obdrží křišťálovou trofej CLASSIC PRAGUE AWARDS s grafikou partitury Leoše Janáčka v krásné etui.